Proč to děláme?

Naše agentura se snaží nejen poskytnout modelkám bez ideálních mír možnost uplatit se v oblasti modelingu a hobby modelingu, ale také se snažíme úplným začátečníkům přiblížit, jak to v našem světě chodí.

Nikdy začínající modelky do workshopu nenutíme, ale modelky bez fotografií, které nemůžeme prezentovat klientům, nezastupujeme, protože již z praxe víme, že bez pár slušných fotek a jistoty, že umí na podpatku stát a chodit, se modelky a modelové ani v modelingu pro zábavu příliš neobejdou.

Samozřejmě, každá modelka si může zkusit i vlastní cestu, kterak prorazit a získat zkušenosti. I to je možné a nikomu nebráníme.

Často také slýcháme, že kvalitní agentura nemusí dělat workshopy a požadovat jakékoli platby po začínajících modelkách, které mají talent. A ano, je to tak.

Naše agentura však pracuje na tom, aby každý, kdo má chuť, mohl zažít zážitek ze světa modelingu, a proto je nutné počítat s tím, že pokud nemáte všechny předpoklady uspět ve velkém světě modelingu (tedy míry 90-60-90 a méně, minimálně 175 cm, maximálne 53 kg) a nemáte talent (tedy, abyste od přírody měli danou chůzi kočky), že budete muset do svého rozvoje něco investovat!

Modelingový workshop se Scarlett

Náš modelingový workshop je vždy na dva dny. V jednom dni se věnoujeme spíše chůzi, pózování a choreografiím na mole. Ve druhém dni pak vytváříme fotografie, abychom měli čím prezentovat naše modelky u partnerů, klientů a zákazníků.

Samozřejmě, pokud máte již s nějakou oblastí modelingu zkušenosti, určitě se dohodneme na absolovování třeba jen jedné části tohoto workshopu. To vše dohodneme individuálně.

Workshop 

Celý dvoudenní program workshopu

2.500,- Kč

Chůze

Základy chůze, pózování na mole a choreografie

1.500,- Kč

Fotografování

Vyhotovení minimálně pěti fotografií (vizáž, vlasy)

1.500,- Kč

Přihláška na Workshopu se Scarlett

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Jakmile budeme mít termín letošního workshopu, bude možné se závazně přihlásit.

Sledujte naše stránky!