Proč se stát členem týmu Scarlett Models?

Pokud se i vy chcete stát modelkou agentury Scarlett Models a modeling je vašim koníčkem, neváhejte vyplnit registrační formulář.

Agentura Scarlett Models hledá nejen modelky, které již zkušenosti mají, ale také modelky, které zkušenosti nemají. Samozřejmě také hledáme ženy, které nemají všechny předpoklady, aby mohly být opravdu profesionální modelkou, ale chtějí si vyzkoušet, jaké to je a co taková práce obnáší a hlavně přináší. 

Agentura Scarlett Models funguje obdobně jako sportovní klub, ale naší oblastí je modeling. Hledáme pro naše modelky různé možnosti pracovat, ať už za honorář či bez, ale také příležitosti vytváříme. Pokud jste tedy profesionální modelkou, která je zvyklá týdně dostávat nabídky za tisíce korun, nejste tu zcela správně. Akce naší agentury jsou v průměru 1x do měsíce. Někdy častěji, někdy méně často. Všechno záleží na okolnostech, klientech a aktivitách společnosti Scarlett.

V dnešní době je moderní předvádět oděvy na skutečných lidech a tedy se stává běžnou záležitostí, že naše modelky, které nemají ideální míry, předvádí na velkých akcích, jako je finále soutěže Tvář Scarlett nebo na jiných společenských akcích.

"Agentura Scarlett Models je agenturou určenou hlavně lidem, kteří mají modeling jako koníček, a tak k němu přistupují. Zodpovědně, se zájmema a není jim líto investovat do svého koníčku čas, práci či finance."

Patříte-li i vy mezi ženy, které nemají ideální míry, výšku, váhu, věk či dokonale souměrný obličej, neváhejte a přihlaste se právě do naší agentury a splňte si svůj sen.

Podmínky registrace modelky

Každá modelka, která se u nás registruje, vyplní registrační formulář, ve kterému uvede pravdivé údaje, vloží fotografie a vybere stupeň svých modelingových schopností, dovedností a zkušeností.

V momentě, kdy se zaregistrujete a vše bude v pořádku, dostanete výzvu k úhradě registračního poplatku, což činí 600,- Kč (500,- Kč registrace, 100,- Kč administrativní poplatek). Pokud má modelka dostatečně kvalitní fotografie (tedy nejedná-li se o selfíčka či fotky s rodinou, domácím mazlíček apod.), a zaplacený registrační poplatek, jsou fotografie a informace o modelce zveřejněny na webu a fb agentury. Modelky si mohou vybrat, zda si registrační poplatek u agentury odpracují či ho uhradí. V případě, že se rozhodnou pro uhrazení poplatku z honorářů, zaplatí pouze 100,- Kč administrativní poplatek. 

V rámci kompletní registrace jsou tedy zveřejněny fotografie na webu agentury Scarlett Models, na fb Scarlett Models, je vytvořena pracovní setkarta pro komunikaci klientům a modelka automaticky získává přístup ke všem nabídkám, které agenturya Scarlett Models má pro své modelky.

Pokud modelka nemá fotografie a nemá zkušenosti s módními přehlídkami, rádi ji vymyslíme individuální plán výkuy, abychom ji mohly zapojit do fungování v agentuře Scarlett Models. 

Naše agentura pořádá workshopy nejen pro začínající modelky, ale také pro ženy, které si chtějí zvednout sebevědomí!